Av. Tuğba KOPUZ ŞAHİN

Av. Tuğba KOPUZ ŞAHİN

TKS Hukuk & Danışmanlık, Avukat Tuğba KOPUZ ŞAHİN tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Tuğba KOPUZ ŞAHİN, 1992 İstanbul doğumlu, evli ve bir çocuk annesidir. Üsküdar Halide Edip Adıvar Lisesi’nden mezun olduktan sonra Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirerek 2015 yılında mezun olmuştur. 2015 yılından bu yana İstanbul’da serbest olarak çalışarak müvekkillerine hizmet vermektedir.

Avukat Tuğba KOPUZ ŞAHİN, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk dalında uzman olarak müvekkillerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz
Tks Hukuk, birçok hukuk dalında hizmet vermektedir. Tks Hukuk’un nihai hedefi, müvekkillerine olası uyuşmazlıklarını ön görerek hukuki desteği sunmak, yaşanan uyuşmazlığın çözümü için ise doğru çözümleri bulmak, en hızlı ve kaliteli hizmet ile müvekkillerinin yanında yer almaktır. Müvekkilleri ile kurduğu vekalet ilişkisinde, müvekkilinin güvenini kaybetmemek en öncelikli hedeftir.

Misyonumuz
Müvekkillerine en iyi hizmeti sunmak için güncel yasal gelişmeleri, kararları ve makaleleri takip ederek bilgisini hep taze tutar. Müvekkillerinin haklarını gözeterek olası uyuşmazlıklarının önüne geçmeyi görev edinir. Müvekkillerinin görüş ve düşüncelerine saygıyla yaklaşarak ilişkisini yürütür. Müvekkillerine karşı her zaman dürüst ve şeffaf yaklaşarak tüm hukuki süreçle ilgili aydınlatır. Müvekkillerinin özel hayatlarının gizliliği hususunda ihtiyatla yaklaşarak, müvekkili ile ilgili her türlü bilgiyi sır kabul eder.

İlkelerimiz;

Müvekkillerimizin özel hayatlarına saygı duyar ve gizliliği hususunda hassasiyetle yaklaşırız. Uyuşmazlığa ait bilgi ve belgeleri dikkatle saklar, müvekkillerimize ait hiçbir kişisel bilgiyi başka kişi, kurum ve kuruluş ile paylaşmayız. Bu husus Avukatlık Kanunu ile tarafımızın sorumluluğundadır.
Davasını almadığımız kimselerin başvurusu üzerine edindiğimiz bilgileri sır kabul ederiz.
Zorunlu bulunmadıkça ve müvekkillerimizin rızası olmadan, basına açıklamada bulunmayız.
Müvekkillerimiz ile kurduğumuz vekalet ilişkinin sağlam bir temel ile oluşturulması için dürüst ve şeffaf olmaya özen gösteririz. Uyuşmazlık ile ilgili tüm süreç hakkında müvekkillerimizi her aşaması ile ilgili aydınlatır, olası sonuçları hakkında bilgilendiririz.
Avukat Tuğba KOPUZ ŞAHİN, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk dalında uzman olarak müvekkillerine hizmet vermektedir.

Faaliyetlerimiz

Hukukla ilgili kararlar alırken, sizi aydınlatmak ve yol göstermek için buradayız.

Hızlı Görüş Al
Merhaba, ön görüşme randevusu için tıklayınız.